BIP
Orkiestra Wojskowa Bydgoszcz
Aktualności
Półfinały Mistrzostw Garnizonu w siatkowce.
21.10.2014
Mistrzostwa Garnizonu Bydgoszcz w piłce siatkowej wchodzą w decydującą fazę. Orkiestra Wojskowa w Bydgoszczy w pierwszym półfinale uległa 2:3 reprezentacji Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

     Muzycy z Orkiestry Wojskowej w Bydgoszczy dotarli do półfinałów ligi, gdzie spotykają się z reprezentacją Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. Mimo zwycięstwa nad rywalem w rundzie zasadniczej 3:0, wiadomo było że mecze
półfinałowe będą bardzo trudne. Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych, jeden z faworytów tegorocznej ligi garnizonowej, wystąpił w najmocniejszym składzie i wiadomo było że spotkanie będzie bardzo zacięte co potwierdziło się w praktyce.
Kolejne sety pierwszego półfinału pomiędzy tymi drużynami na przemian wygrywał to zespół IWspSZ to Orkiestry Wojskowej. Do wyłonienia zycięzcy pierwszego półfinału potrzebny był tie break, który roztrzygnęła na swoją korzyść ekipa z Inspektoratu, która osiągnęła szybko kilkupunktową przewagę i później nie dała odebrać sobie zwycięstwa, będąc bardziej wyrównaną drużyną.

Drugi półfinał rozegrany zostanie w czwartek. Jeśli muzycy z Orkiestry Wojskowej wygrają to spotkanie będzie nas czekać jescze jeden mecz (gra toczy się do dwóch zwycięstw meczowych) decydujący o wejściu do finału rozgrywek. Jeśli wygrają reprezentanci Inspektoratu to oni znajdą się w finale a graczom Orkiestry pozostanie walka w meczach o III miejsce.

I półfinał ligi garnizonowej w siatkówce:
Orkiestra Wojskowa - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych 2:3 (18:25, 25:20, 20:25, 25:22, 7:15)

 


GALERIA Z MECZU OWB - IWspSZ (2:3)

 

plut. Michał Szmyd


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych