Orkiestra Wojskowa Bydgoszcz
Finał Mistrzostw Ligi Garnizonowej nie dla muzyków.
23.10.2014
Niestety nie udało się wygrać drugiego meczu półfinałowego z reprezentacją IWspSZ. Kolejna porażka 2:3 przekreśliła szanse na finał. Muzykom OW pozostają mecze o III miejsce.

Drugi mecz półfinałowy bydgoskiej ligi garnizonowej miał odpowiedzieć na pytanie czy rozegrany zostanie trzeci, decydujacy mecz mecz o wejście do finału, czy też rywalizacja zostanie zakończona już dziś. W pierwszych dwóch setach muzycy nie mogli poradzić sobie z rywalami, popełniali roste błędy i w rezultacie przegrali z kretesem obie partie. Wydawało się że trzeci set to tylko formalność, jednak reprezentacja Orkiestry łatwo pola nie oddała i mimo

piłki meczowej ze strony rywali zdołali roztrzygnąć trzecią partię na swoją korzyść w walce na przewagi.

Czwarta odsłona meczu to uspokojenie gry ze strony OW Bydgoszcz i kontrolowanie wyniku. Do tie breaka doprowadziła autowa zagrywka rywali. Decydujący set rozpoczął się nerwową grą muzyków, podobną do tej którą mogliśmy obserwować w pierwszych dwóch setach. Dość szybko gracze Inspektoratu osiągnęli dużą przewagę (7:1). Po zmianie stron lepsza gra reprezentacji Orkiestry Wojskowej pozwoliła na zbliżenie się do rywali, jednak gracze IWspSZ kontrolowali przebig końcówki ostatniej partii, wygrywając ją 15:12 i cały mecz 3:2.

II półfinał ligi garnizonowej:
Orkiestra Wojskowa - Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych 2:3 (15:25, 13:25, 27:25, 25:20, 12:15)